درباره ما

بسم الله الرحمن  الرحیم

بهبود زندگی از طریق یادگیری 

با داشتن یک معلم مناسب، هرکسی توانایی رشد مهارت های ریاضی خود را دارد.


 دانش اموزان بسیاری در سراسر کشورمان ایران دارای استعداد بالقوه هستند، اما فرصت ها و امکانات برای بالفعل شدن ان برابر نیست. اما با دسترسی به منابع یادگیری آنلاین و ویدوئوهای آموزشی، هر دانش آموز در هر جای دیگری، می تواند مهارت کسب کند و زندگی خود را به روش های معنی دار تغییر دهد. 


اهداف در دیجی ریاضی:

1)اولین گام در دیجی ریاضی افزایش سواد ریاضی دانش اموزان و یادگیری مفاهیم مباحث ریاضی در کتاب درسی و آنچه را که برای امتحانات پایان سال و کنکور نیازمند دارند می باشد. 

 2) گام دوم آموزش روش های پاسخ دهی به تست های کنکور که شامل روش های عددگذاری، مهندسی معکوس، روشهای ابداع شده و ساده تر و سریع تر شده مرسوم پاسخ دهی به تست های ریاضی کنکور می باشد. 

3) گام سوم، دیجی ریاضی با برنامه های آموزشی ریاضی طبقه بندی شده، منظم، فکر شده بر طبق نیاز دانش اموزان در مقطع زمان مناسب، برای رسیدن به مقصد در کمترین زمان و کمترین هزینه به دانش آموزان کمک می کند.  برنامه دیجی ریاضی : ۱) کامل ترین پکیج آموزشی امتحان نهایی در کل کشور: 
(عکس نمونه سوال امتحان نهایی)

 پکیج آموزشی امتحان نهایی برای قبولی با نمرات بالاتر و نیز آموزش مفاهیم ریاضی برای دانش آموزان طراحی، برنامه ریزی و تولید شده است، تاثیر نمره امتحان نهایی در کنکور سراسری معادل 30% می باشد این موضوع اهمیت بالای نمره و معادل در امتحان نهایی را می رساند.  و این بدان معنی است که دانش آموزی که نمره ی بالاتری در امتحان نهایی خود کسب می کند با درصد مشابه در تست کنکور، نسبت به دانش آموزی که نمره ی کمتری را کسب کرده است، احتمال قبولی بالاتری را در کنکور سراسری دارد. 


در پکیج امتحان نهایی ریاضی (سه) ابتدا درسنامه ای بصورت آسان، مفید و کارایی بسیار بالا برای امتحان نهایی، همه بخشی ها ابتدا تدریس می شود سپس نکات مربوط به امتحان نهایی تدریس می گردد و مثالهای کتاب و امتحان نهایی دی 97 ، خرداد 98 ، شهریور98، دی 98 ، خرداد۹۹ ، شهریور۹۹ و دی ۹۹ ،به صورت کامل تدریس و حل می شود. 

این پکیج در ۹ ساعت (نه ساعت)، بصورت کامل کتاب ریاضی (3) و سوالات امتحان نهایی و هر آنچه که در پاسخ دهی به سوالات امتحان نهایی مورد نیاز دانش آموز سال دوازدهم تجربی است را از پایه آموزش می دهد و دانش آموزان در هر سطحی می توانند از این محصول استفاده کرده و سود ببرند و به نمره قبولی بالایی برسند و در ضمن امتیاز مثبتی هم برای کنکور بدست آورند. 

این پکیج برای دانش آموزان سال دوازدهم که مشغول به تحصیل هستند مناسب می باشد
با یادگیری این پکیج دانش اموزان با شبیه سازی تست های کنکور آتی آشنا شده و نکات و مباحثی که احتمال دارد در تست های ریاضی کنکور سال بعد مطرح گردد را در قالب تست اموزش دیده و با آمادگی بسیار بالاتری نسبت به رقبایشان در جلسه کنکور حضور می یابند و درصد بالاتری را در کنکور کسب می کنند. 
این پکیج برای تمامی دانش آموزان که در کنکور سراسر تجربی شرکت کرده اند بسیار مناسب است و توصیه می گردد. 

                  ۲) طرح ویژه ۷۵-۴ : 

در این طرح 75 درصد از مباحث پرتکراری که هرساله از ان در تست های کنکور سراسری از آن قسمت مطرح می گردد را در قالب پکیج ویژه برای دانش آموزان برنامه ریزی و تولید شده است که در مدت زمان حداکثر 4 ماه می توانند به 75 درصد مطالب پر تست تر و ساده تر از مباحث ریاضی کنکور تجربی مسلط شده و به تست های آن در کنکور پاسخ صحیح دهند. 

این پکیج برای دانش آموزانی که فقط برای حداکثر 75 درصد ریاضی کنکور تجربی برنامه ریزی کرده اند و یا زمان کافی برای یادگیری کامل و 100 درصد ریاضی کنکور تجربی را در اختیار ندارند مناسب می باشد. 


                                        ۳) طرح ویژه ۶۰-۲۰: 
در این طرح ویژه 60 درصد از نکات و مطالب پرتکرار و ساده تر از ریاضی تجربی را را فقط در 20 جلسه آموزشی می بینید.                                         ۴) اموزش کل ریاضیات تجربی: 
این پکیج که کاملترین پکیج و شامل کتاب های ریاضی سال دهم و یازدهم و دوازدهم می باشد و کاملترین بسته آموزشی دیجی ریاضی، برای 
دانش آموزانی که می خواهند با توکل بر خدا و تلاش مضاعف و برنامه ریزی صحیح و اموزش کامل و طبقه بندی ریاضیات کنکور، در کنکور سراسری به 
رشته مورد علاقه خود در سطح بالایی نایل آیند، می باشد.
درباره استاد مهدی نور سلیمانی
عکس از استاد مهدی نور سلیمانی 
استاد مهدی نور سلیمانی با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس ریاضیات و مدرس ریاضی در شهرهای مشهد، آبادان، تنکابن، لاهیجان، آذربایجان، تربت حیدریه، گرگان و ... است.

 وی نویسنده و مولف کتب آموزشی ریاضی از جمله «کلید موفقیت در ریاضیات کنکور تجربی» می باشد و با شور و اشتیاق دانش خود را به اشتراک گذاشته و به دانش آموزان کمک می کنند و ایشان برای ارائه به روزترین مطالب در زمینه ریاضی فعال هستند.


* PDF کتاب کلید موفقیت در ریاضیات کنکور تجربی، فقط فصل اول+ عکس جلد کتاب 
* 2 ویدوئو از استاد مهدی نور سلیمانی در 17 سال قبل